Paslaugos

“Skraidinamas vienas žmogus, o puikus skrydžio reginys matomas visiems!”

Pasikvieskite draugus, kad jie stebėtų, filmuotų, fotografuotų ir smagiai praleistų laiką su jumis istoriniame S.Dariaus ir S.Girėno aerodrome.

A kategorijos sudėtingumo programa

Skrydžio trukmė: 10-12 min.
Po skrydžio išrašomas ir įteikiamas A kategorijos diplomas.
Siekiantiems šio skrydžio, minimali parama klubui – 235 EUR

B kategorijos sudėtingumo programa

Skrydžio trukmė: 12-15 min.

Po skrydžio išrašomas ir įteikiamas B kategorijos diplomas.
Siekiantiems šio skrydžio, minimali parama klubui – 295 EUR

Norėdami susitarti dėl skrydžio, skambinkite :

Algimantas     +370 687 45132

A kategorijos sudėtingumo programoje
Skrydžio metu atliekamos šios akrobatinės figūros: kilpa, imelmanas(puskilpė), horizontalus pervertimas, pervertimas 45 laipsnių kampe, valdoma statinė 45 laipsniu kampe, suktukas, atvertimas 45 laipsnių kampe žemyn, paprasta vertikalė.Perkrova skrydžio metu +5g/ -3g.
Po skrydžio išrašomas ir įteikiamas A kategorijos diplomas.
Siekiantiems šios programos, minimali parama klubui – 235 EUR

B kategorijos sudėtingumo programoje
Skrydžio metu atliekama 10-12 akrobatinių figūrų: kilpa, fiksuota statinė kampe aukštyn, paprastas pervertimas, arkinė vertikalė į save su 1/4 sukimais, fiksuotas atvertimas žemyn, paprasta vertikalė su 1/4 sukimais, pervertimas kampe aukštyn, arkinė vertikalė nuo savęs su 1/4 sukimais, imelmanas, paprasta valdoma statinė, suktukinė statinė, papildoma figūra. Perkrova skrydžio metu +6,5g/ -4,5g. Lėktuve yra galimybė įmontuoti filmavimo kamerą.

Skrydžio trukmė: 12-15 min.

Po skrydžio išrašomas ir įteikiamas B kategorijos diplomas.

Programos minimali parama klubui – 295 EUR

 

Kaip apsirengti?
Skrendančiojo apranga – sportiška. Aukštakulnius palikite namuose, arba atsivežkite sportinius batelius, paskui persiausite. Batai turėtų būti uždari, suvarstomi. Nepergyvenkite, jei atvykote su “netinkama” apranga, mes turime specialių kombinezonų lakūnams, kuriuos mielai paskolinsime skrydžiui.

Kaip elgtis lėktuve?
Kartu su pilotu aptarsite visą skrydį ir elgesio ore taisykles (išklausysite saugumo instruktažą). Visa tai truks apie pusvalandį, po kurio drauge su patyrusiu pilotu pakilsite į 1200 m aukštį, tikrai nuostabiam akrobatiniam skrydžiui.

Ar galiu atsivežti draugus?
Atvykti į S.Dariaus ir S.Girėno aerodromą Kaune galite su visa Jus lydinčia kompanija, kuri galės įsitaisyti puikioje apžvalgos aikštelėje ir stebėti Jūsų skrydį. Galima filmuoti, fotografuoti, pasėdėti lėktuvo kabinoje. Terasoje su palaikymo komanda galite vaišintis savo atsivežtomis vaišėmis.

Vienas iš laisvalaikio praleidimo ir atsipalaidavimo būdų – skraidymas. Tai pramoga, norintiems išbandyti kažką naujo, kartais ekstremalaus, suteikiančio sparnus ne tik sielai… Jei ieškote ypatingos dovanos sau, draugui ar artimam žmogui – padovanokite nuostabias akimirkas, malonius pojūčius, gerą nuotaiką ir ilgai išliekančius įspūdžius. Pasimėgaukite miesto vaizdais skrisdami dviviečiu arba keturviečiu lėktuvu virš Kauno. Pasirinkite skrydžio maršrutą ir laiką, o mes pasistengsime, kad tai būtų nepamirštama.

O gal turite svečių iš užsienio? Iš paukščio skrydžio  miesto grožybes pamatysite greitai, patogiai ir be jokio nuovargio.

Standartinis 15 min. skrydis:
Greitis: 160 km/h
Aukštis: 300-360 metrų virš jūros lygio
Atstumas: 20/25 km

1 standartinis maršrutas: Pakylam iš S.Dariaus ir S.Girėno aerodromo ir skrendam vakarų kryptimi pro Žemės ūkio universitetą link Kačerginės. Apsisukę, skrendame atgal pro Lampėdžius, senamiestį, “Žalgirio” areną ir padarę posūkį virš Šančių, tūpiame aerodrome. Tikrasis maršrutas gali keistis, priklausomai nuo oro eismo sąlygų.

2 standartinis maršrutas: Pakylam iš S.Dariaus ir S.Girėno aerodromo ir skrendam rytų kryptimi link Kauno hidroelektrinės ir Girionių. Apsisukę virš Kauno marių, skrendame atgal virš Šančių, “Žalgirio” arenos, senamiesšio, Lampėdžių ir apsukę Žemės ūkio universitetą tūpiame aerodrome. Tikrasis maršrutas gali nežymiai keistis priklausomai nuo oro eismo sąlygų.

Galimi įvairūs kiti maršrutai. Jūs kartu su pilotu apžvelgę žemėlapį, galite pasirinkti kur skrisite.

Garantuojame nepamirštamus įspūdžius kiekvienam, pasirinkusiam apžvalginį skrydį.

Pasirinkus standartinius maršrutus, minimali parama aeroklubui prasideda nuo 70 EUR vienam asmeniui. Pasirinkus ilgesnį maršrutą ar keturvietį lėktuvą, kuriame telpa 3 asmenys, Parama gali būti ir didesnė ( 70 –  250 ). Skambinkite mums jei norite pasitarti ir pasirinkti skrydį.

Prieš planuodami atvykti į S.Dariaus ir S.Girėno aerodromą būtinai paskambinkite lakūnui ir pasitikslinkite ar tikrai galima skristi, ar nepasikeitė oro sąlygos. Skambinkite lakūnams visais jums rūpimais klausimais.
Lakūnų kontaktai

Šiuo metu paslauga neteikiama.

Rengiate šventę ar kitą renginį ir norite jį paįvairinti, papuošti neįprastais reginiais? Užsisakykite parodomąjį vieno, dviejų arba trijų lėktuvų skrydį.
Akrobatiniai parodomieji skrydžiai, tai didelio meistriškumo lakūnų programos atliekamos nedideliame aukštyje. Lėktuvai atlieka sudėtingas akrobatines figūras skrisdami tiek solo, tiek kartu, sparnas prie sparno, dūmais raižo dangų ir piešia įvairias figūras. Aviacijoje grupinis pilotažas yra vienas sudėtingiausių skraidymo elementų, reikalaujantis didelio pilotų meistriškumo ir susiskraidymo. Mokytis skraidyti kelių lėktuvų rikiuotėje pradeda jau pakankamą patirtį turintys lakūnai, o grupėje daryti kilpas ir kitas figūras reikia dar didesnio meistriškumo. Skrendant sparnas prie sparno, atstumas tarp lėktuvų sparnų yra labai mažas, todėl mažiausia klaidelė gali būti lemtinga.

Tam, kad tokie pasirodymai publikai būtų įspūdingi ir kartu saugūs, pilotai daug treniruojasi ne tik ore, bet ir žemėje išnagrinėdami visas programos detales. Ruošiantis konkrečiam pasirodymui atkreipiamas dėmesys į vietovę, kliūtis pasirodymo vietoje ir jų aukščius, meteorologines sąlygas. Visa tai yra labai svarbu.

Šis prestižinis pasirodymas siūlomas asmeninėms ir viešoms šventėms, privatiems įmonių susibūrimams. Tai reginys, paliekantis neišdildomą įspūdį.

Akrobatinio skrydžio programos kaina priklauso nuo lėktuvų skaičiaus ir pasirodymo vietos, t.y. kaip toli pasirodymo vieta nuo S. Dariaus ir S.Girėno aerodromo.

Jeigu norite pradžiuginti savo šventės dalyvius – užsisakyte parodomąjį skrydį – lėktuvų atliekamos kvapą gniaužiančios figūros danguje bus nepamirštama šventės akimirka.

Daugiau informacijos telefonu: +370 687 45132

“Nepamirštama šventės akimirka – akrobatinis parodomasis skrydis”

“Originalus būdas reklamuoti savo verslą!”

Kauno aeroklubas taip pat teikia šias paslaugas:

  • Filmavimas, fotografavimas, objektų apžvalga iš lėktuvo
  • Gėlių, skrajučių, saldainių ir kitų daiktų mėtymas iš lėktuvo
    Asmeninių ir viešų švenčių metu žiūrovus džiugina lėktuvo pasirodymas. O jei lėktuvas dar ir išmeta nemokamų dovanų – įspūdis lieka ilgam. Nustebinkite savo šventės svečius!
  • Reklama ant lėktuvo
    Jei ieškote netradicinių reklamos formų ir norite išsiskirti originlumu – rinkitės reklamą ant lėktuvo.  Aviacijos sportas, aviacijos šventės ir prifesionalių lakūnų  aviaciniai pasirodymai gali būti  puiki reklama Jūsų firmai. Lėktuvas gali būti nudažytas Jūsų pageidaujamomis spalvomis, stiliumi, užklijuojuoti reklaminiai užrašai ar logotipai. Tokia reklamos forma pasiekia didelę potencialių vartotojų auditoriją, kadangi lėktuvai skraido ne tik Kauno mieste, bet ir įvairiose Lietuvos, pasaulio vietose.
    Reklaminiai užrašai ant Kauno aeroklubo lėktuvų bus matomi ne tik varžybų metu, bet ir daugiau nei 20-tyje aviacinių renginių Lietuvoje ir užsienyje, kuriuose dalyvauja Kauno aeroklubas su savo lėktuvais.  Kviečiame remti aviacijos sporta ir tuo pačiu reklamuoti save. Metinė organizacijos parama klubui nuo 500 EUR. Tai priklauso nuo užrašo dydžio, apklijuotų lėktuvų skaičiaus ir kitų sutarties sąlygų.

Išsamensės informacijos apie paslaugas ir kainas teiraukitės tel. +370 687 45132, +370 680 48187